Projektą pristatys prezidentūroje

Projekto „Kuriame Respubliką“ konsultantai anykštėnams siūlė savo rinkimų apygardoje surengti  „Baltųjų pirštinių“ akciją.

Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos vyresnių klasių mokinių projektas „Skaidrumo laboratorija“ pateko tarp trijų geriausių „Kuriame respubliką“ šalies projektų. Pilietinės visuomenės instituto organizuotame projekte dalyvavo 120 šalies mokyklų.

Šią savaitę A.Baranausko pagrindinėje mokykloje lankėsi Pilietinės visuomenės instituto ir  organizacijos „Transparency International“ darbuotojai. Svečiai su mokiniais aptarė projekto „Skaidrumo laboratorija” ateities planus,  kalbėjo apie jau nuveiktus darbus.  Jie kūrė videoreportažą apie tai, ką šio mokyklos mokiniai mano apie korupciją ir kaip su korupcija kovoja.

Projektui „Skaidrumo laboratorija“ vadovauja istorijos mokytoja Daiva Tručinskienė.

Pirmadienį baranauskiečių komandos atstovė dešimtokė Austėja Šmigelskaitė važiuos  į Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vyksiančią diskusiją, skirtą  Tarptautinei Antikorupcijos dienai. Prezidentūroje A. Šmigelskaitė pristatys projektą „Skaidrumo laboratorija“. Renginyje žada dalyvauti šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.