Paskelbta Pakomentuoti

Žiniasklaidoje – apie Lietuvos gyventojų pilietinę galią

2014 m. Pilietinės galios indekso tyrimo rezultatų pristatymas sulauko didelio įvairių žiniasklaidos priemonių susidomėjimo. Siūlome susipažinti, kaip svarbiausios tyrimo įžvalgos buvo apžvelgos LRT televizioje ir radijuje, taip pat – „Žinių radijuje“.

– 2015 m. vasario 12 d. LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“ buvo transliuotas interviu su Pilietinės visuomenės instituto direktore dr. Ieva Petronyte. Interviu galite rasti ir žiūrėti LRT „Mediatekoje“ – „Labas rytas, Lietuva. I dalis“ (2015.02.12, nuo 59:50 min.)

– Įdomi diskusija apie pilietiškumą, jo raišką Lietuvoje ir Šveicarijoje, nebeaugančią lietuvių pilietinę galią transliuota per „Žinių radiją“. Laidoje savo įžvalgomis dalijosi sociologė dr. Rūta Žiliukaitė, Ciuriche dirbantis advokatas Tadas Žukas, rašytojas Vytautas V. Landsbergis, Pilietinės visuomenės instituto ekspertas dr. Darius Kuolys ir kiti radijo laidos klausytojai. Radijo laidą galite klausyti ČIA.

– Jei suprantate rusiškai, taip pat siūlome paklausyti interviu su dr. Rūta Žiliukaite per LRT radiją. RadLijo laidą galite rasti ir klaustyti LRT „Mediatekoje“ – „Laida rusų kalba“ (2015.02.13, nuo 15:12 min.)

2014 m. Pilietinės galios indekso tyrimas yra pilietiškumo ugdymo projekto „Kuriame Respubliką: visuomenės pilietinio veikimo kompetencijų ugdymas“ dalis. Projektą „Kuriame Respubliką“ įgyvendina Pilietinės visuomenės institutas kartu su Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centru, Ateitininkų federacija, Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacija ir kitais partneriais. Jį finansuoja Europos socialinis fondas. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *