11 patarimai, kaip sutaupyti pinigų nuomojantis automobilį

11 patarimai, kaip sutaupyti pinigų nuomojantis automobilį

Automobilio nuoma gali būti ir brangi, ir pigi. Dažniausiai tai priklauso nuo pasirinkto automobilio modelio. Bet tai taip pat gali būti įtakojama ir jūsų pačių pasirinkimų ir priimamų sprendimų. Pateikiame 11 patarimų, kaip sutaupyti pinigų nuomojantis automobilį.

Palyginkite kainas internete

Yra nemažai svetainių, kuriose galite palyginti įvairių auto nuomos bendrovių įkainius (pvz. https://www.venirent.lt/). Tai gali padėti rasti geriausią automobilio nuomos pasiūlymą.

Palyginkite įkainius skirtingose miestuose

Kartais ta pati nuomos bendrovė skirtingose vietose taiko skirtingas kainodaras. Tai gali padėti sutaupyti pinigų automobilio nuomai.

Venkite automobilių nuomos sezono metu

Automobilio nuomos pikas pasiekiamas kovą, gegužę, liepą ir spalį. Šiais mėnesiais automobilių nuoma paprastai yra brangesnė, nes paklausa yra didesnė. Galbūt pavyks rasti geresnių pasiūlymų, jei nuomą užsisakysite arčiau tos dienos, kai jums reikės automobilio.

Naudokite kredito kortelę

Daugelis kredito kortelių siūlo nuolaidas automobilių nuomai. Pasidomėkite, ar jūsų kredito kortelė neturi jai taikomų nuolaidų auto nuomai.

Prieš nuomodamiesi automobilį paklauskite apie nuolaidas

Daugelis bendrovių siūlo nuolaidas klientams, kurie iš anksto rezervuoja automobilius. Pasiteiraukite apie šias nuolaidas, kai rezervuojate automobilį.

Apsvarstykite galimybę išsinuomoti automobilį be ridos apribojimų

Jei automobilio reikia tik trumpam laikui, apsvarstykite galimybę išsinuomoti automobilį be ridos apribojimų. Tai gali padėti sutaupyti pinigų.

Pasinaudokite narystės programomis

Daugelis auto nuomos bendrovių taiko įvairias nuolaidas lojaliems klientams, kurie turi bendrovės lojalumo kortelę ar kitaip dalyvauja lojalumo programoje. Pasiteiraukite nuomos punkte arba telefonu, ar bendrovė nesiūlo specialių automobilių nuomos sąlygų.

Nuomokitės iš individualių savininkų, o ne iš didesnių nuomos agentūrų

Ieškodami nuomojamo automobilio, stenkitės nuomotis iš individualių savininkų, o ne iš didesnių nuomos agentūrų. Tai gali padėti rasti geros būklės automobilį, kurio kaina yra mažesnė.

Nuomodamiesi automobilį vairuokite atsargiai

Vairuodami nuomojamą automobilį būkite atsargūs, nes, priklausomai nuo sutarties sąlygų, padarytą žalą automobiliui jums gali tekti atlyginti pačiam, pinigus nuskaičiuojant nuo jūsų kredito kortelės.

Išsinuomokite kompaktišką automobilį, jei važinėsite tik miesto vietovėse

Tuo tarpu jei ketinate keliauti už miesto ir važiuoti nelygiais keliais, nuomokitės atitinkamo modelio ir atitinkamos kokybės automobilį, kuris būtų pritaikytas būtent jūsų kelionės tikslams.

Įsigykite papildomą draudimo paslaugą

Nuomojantis automobilį Lietuvoje, jie būna apdrausti privalomuoju draudimu. Tačiau jei norite daugiau saugumo, įsigykite papildomas draudimo paslaugas, kurias siūlo didžioji dalis nuomotojų Lietuvoje. Jei automobilį nuomojatės užsienyje, pasidomėkite, kokia situacija būtent toje šalyje.

Jei pasinaudosite šiais patarimais, galite būti tikri, kad sutaupysite. Geri priimti sprendimai dar prieš sudarant nuomos sutartį leis pasirinkti tokį nuomos pasiūlymą, kuris geriausiai atitiks jūsų biudžetą ir poreikį. O tinkami sprendimai išsinuomojus transporto priemonę užtikrins, kad nuo jūsų kredito kortelės nebus nuskaičiuotas nė vienas papildomas centas.