Dažniausiai užduodami klausimai apie rekuperatorius

Tyras namų oras yra tai, ko reikia daugeliui. Tai leidžia dažniausiai džiaugtis ne tik kur kas gaivesniu miegu, tačiau ir produktyvesne diena. O kadangi šiuo metu rasti įrangą, kuri gali padėti Jūsų namų orui tapti kur kas gaivesniu yra gana paprasta – siūlome ieškoti atsakingai, o radus – išbandyti. Esame tikri, kad vėliau gyvenimas be šios įrangos bus sunkiai įsivaizduojamas.

Kadangi rinkoje siūlomi rekuperatoriai yra labai įvairūs – gali būti ne taip ir paprasta rasti tą, kuris labiausiai tinka, tokį, kuris Jums veiks našiai.

O ką reikia žinoti apie šias sistemas, kurios keičia gyvenimus?

Kiek kainuoja rekuperatoriai?

Kainos yra labai įvairios ir geriausiai jas palyginti galima internete. Ne veltui vis daugiau žmonių ir perka įrangas internete. Paprasčiausiai tokiu atveju ne tik randama tokia įrangą, kurios kainos tenkina Jūsų poreikius, tačiau ir tokia, kuri geriausiai atitinka galingumo lūkesčius.

Kokio galingumo įrangą rinktis?

Visada geriausia dėl to yra tartis su specialistais. Galingumo rodiklis yra vertinamas ne tik pagal patalpų plotą, tačiau taip pat ir pagal kitus rodiklius, kurie lemia, kad Jūsų namuose oras bus ne toks geras.

Kas gali ją sumontuoti?

Montavimo darbus visada reikia palikti specialistams. Tai leis būti ramiu, kad įranga bus tikrai gerai sumontuota ir tuo pačiu, kad ji veiks našiai. Tiesa, svarbu, kad ir nereikalautų daug energijos.

Ar jai reikia priežiūros?

Bet kokia įranga reikalauja šiek tiek priežiūros ir tai yra normalu. Tačiau apskritai rekuperatoriai nėra lepūs, tad esame tikri, kad užtenka vos valyti filtrus, kad jie visada veiktų našiai.

Ar tinka ir viename kambaryje, gali veikti ne visuose namuose?

Tikrai taip. Sistemos gali būti montuojamos viename kambaryje arba visuose namuose. Svarbiausia rasti tokią, kuri Jums labiausiai tinka ir tuo pačiu, kad ji būtų pajungta – kaip reikia.

Visada geriausia dėl smulkmenų yra tartis su specialistais. Jie padės Jums suprasti esminius rodiklius ir išgirsti atsakymus į klausimus, kurie kyla. Svarbiausia yra žinoti. Tokiu atveju – viskas bus paprasta, konkretu ir aišku.