Gurmaniškos dovanos tampa vis populiaresnės

Gurmaniškos dovanos tampa vis populiaresnės (kuriamerespublika.lt)

Gurmaniškos dovanos šiuo metu vis labiau populiarėja. Dažniausiai dovanojami įvairių gurmaniškų maisto produktų, gėrimų rinkiniai. Dailiai ir šventiškai supakuoti jie tampa puikia, praktiškai panaudojama dovana.

Vynų rinkinys bus puiki dovana šio gėrimo mėgėjams, kurie turės galimybę dar kartą pasimėgauti savo mėgstamu gėrimu. Jeigu yra galimybė, apdovanokite retos rūšies vyno, kurio dovanos gavėjas dar nėra ragavęs. Neabejojame, kad tokia dovana tikrai pradžiugins.

Arbatos arba kavos rinkinys. Tai yra universali dovana, kurią galite nupirkti net paskutinę minutę. Juk kavą ir arbatą mėgsta beveik visi. Jeigu dovanosite menkai pažįstamam žmogui, kurio skonio nežinote, patariame nupirkti dovanų rinkinį, kurį sudaro kava bei arbata. Tokia dovana bus įdomesnė, įvairesnė ir tiks net žmogui, kuris galbūt nemėgsta kavos.

Rankų darbo saldainiai – kiekvieno smaližiaus svajonė. Galite išsirinkti skirtingo dydžio saldainių rinkinius, personalizuoti dėžutę ir pan. Tai taip pat yra labai universali dovana, kurią įvertins visi smaližiai ir net tie, kurie savęs tokiais nelaiko.

Užkandžių rinkinys. Dažniausiai jį galima susikomplektuoti pagal savo pageidavimus. Nueikite į delikatesų parduotuvę ir išsirinkite, kokių prekių norite. Jos bus dailiai supakuotos ir teliks tik padovanoti. Skubantiems siūlomi jau sukoplektuoti dovanų rinkiniai. Juos sudaro įvairūs skanėstai: alyvuogės iš įvairių šalių, aliejai, duonos lazdelės ir pan. Pasirinkimo galimybės šiuo atveju iš tiesų labai didelės.

Vakarienė restorane. Puiki dovanos idėja – čekis vakarienei restorane. Jeigu žinote dovanos gavėjo mėgstamiausią restoraną, tokia dovaną jį tikrai labai pradžiuginsite. Mažiau pažįstamam žmogui galite padovanoti rinkinį, kur dovanos gavėjas turės galimybę pats pasirinkti restoraną iš kelių alternatyvų.

Arbatos aksesuarų rinkinys pradžiugins šio gėrimo mėgėjus, kurie nori šbandyti naujus skonius. Siūlome padovanoti rytietiškam arbatos gėrimo ritualaui reikalingus atributus: specialius puodelius, arbatinį ir kt. Magiška, subtili ir išskirtinė dovana išskirtiniam žmogui.

Šampano ir putojančių vynų degustacija. Tokias degustacijas veda sertifikuoti šios srities žinovai, tad ne tik paragausite skirtingų gėrimų, bet ir sužinosite įdomių faktų. Tai bus viliojanti ir įdomi kelionė po vynų pasaulį.

Taigi pateikėme keletą minčių, kokios gali būti gurmaniškos dovanos. Kruopščiai išsirinkite ir nustebinkite sau brangų žmogų.