Ką daryti, kai ant padangos atsirado defektas?

Vingiuoti keliai, akmenėliai bei stiklai ne tik padaro keliones mažiau maloniomis, bet ir gadina padangas. Deja, bet kai kurie vairuotojai vos tik pamatę nedidelį defektą padangoje, iš karto ją išmeta ir perka kitą. Visgi toks poelgis nėra racionalus. Keliuose nuolat galima sutikti ne tik akmenėlių, bet ir stiklų ar net gyvūnų, kurie gali pakenkti padangos kokybei. Todėl užuot iš karto puolę keisti padangą, iš pradžių turėtumėte kreiptis į autoservisus dėl padangų remonto. Padangų remontas reikalingas tuomet, kai ant padangos atsiranda mažas defektas arba prakirtimas. Tokiais atvejais naudinga kreiptis į meistrus, kurie nebrangiai sutvarkys defektą ir leis toliau važiuoti su sutvarkytomis padangomis. Padangos nėra pigios, todėl prieš keičiant padangą verta kreiptis į meistrus, kurie galbūt galės ją suremontuoti.

Kokiais atvejais padangas tenka keisti?

Padangų remontas naudingas tuomet, kai padanga nėra stipriai pažeista ir ją galima prikelti naujam gyvenimui. Tačiau tam tikrais atvejais padangos pradurtos per giliai, todėl jų suremontuoti nebėra galimybės. Prieš išmetant padangą naudinga kreiptis į autoservisą ir pasiteirauti, ar padangą įmanoma pataisyti, ar visgi reikės išmesti. Tik jie jums galės atsakyti į šį klausimą.

Ar padangų remontas atliekamas tik autoservisuose?

Neretai vairuotojai neturi galimybės atvežti automobilių į autoservisą. Juk ne visada pavyksta nuspėti gedimus, kartais tenka su jais susidurti kelionės viduryje. Kaip elgtis tokiais atvejais? Jeigu padanga buvo pažeista kelionėje, nereikia tęsti kelionės ir tuo labiau nereikia važiuoti iki autoserviso. Tai ne tik pavojinga, bet ir padanga kelionėje bus sugadinta dar labiau, dėl ko gali nepavykti jos suremontuoti. Jeigu jums reikalingas padangų remontas, kvieskite pagalbą kelyje. Jie galbūt nesuremontuos jūsų padangos, tačiau galės nutempti automobilį į autoservisą ir suremontuoti padangą. Jeigu manote, kad padanga pažeista nepataisomai, tuomet pagalba kelyje galės pakeisti padangą. Tik nepamirškite prieš jiems atvykstant paminėti, kokia padanga jūsų automobiliui reikalinga.