Ką daryti su senomis kino juostomis?

Jeigu turite senų kino juostų, kuriose yra įamžinti patys gražiausi video – tokiu atveju siūlome ieškoti specialistų, kurie gali jas skaitmeninti. Kam to reikia? Dėl to, kad tos juostos su metais praranda savo kokybę, tai yra, jos dėvisi net ir stovėdamos. Taip galiausiai kino įrašas išnyks ir, deja, jo prikelti antram gyvenimui nebebus galima.

Mitas, kad kino juostų skenavimas yra paslauga, kurią renkasi tik muziejui. Tai galimybė ir fiziniam asmeniui savo poreikiams išsaugoti nuostabius įrašus.

Net ir senos juostos

Kai kurie bijo, kad senos kartos juostos jau nebegali būti perkeliamos antram gyvenimui. Sunku atsakyti, kaip yra konkrečiu atveju, tad visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie ne tik įvertinus, tačiau taip pat ir padės suprasti – kokios yra galimybės.

Tiesa, kai juosta jau yra labai sena – reikia gero specialisto, kuris tikrai gebėtų su ja tinkamai susitvarkyti. Kitu atveju sugadinti, deja, lygiai taip pat yra paprasta.

Kaip bus galima jas peržiūrėti?

Kiekvieno kliento patogumui dažniausiai specialistai teikia ne tik visą reikalingą info, tačiau taip pat ir supažindina su galimybėmis. Dažniausiai seni įrašai yra pateikti mp4 formatu, tačiau kiekvienu atveju galima rinktis iš kelių opcijų. Per kur bus žiūrima? Ko tikimasi? Tarkitės su specialistais ir jie padės Jums rasti tai, ko reikia.

Bijoma, kad bus sugadinta?

Nereikia bijoti, kad kino juostos gali būti sugadintos. Taip tikrai nebus, jeigu darbus atlieka patys geriausi savo sferos specialistai. Galiausiai, jeigu gausite garantijas, kurios bus ne žodinės, tačiau paminėtos sutartyje. Esame tikri, kad tuomet – bus ramu dėl juostų išsaugojimo.

Kino juostų perrašymas yra tikrai gana paprasta paslauga. Žinoma, tiems, kurie ją daro. Tad galite būti ramus dėl kokybės, kuri tikrai patenkins net ir paties išrankiausio poreikius.

Svarbiausia, kad specialistai teikia nemokamas konsultacijas, tad esame tikri, kad tai Jums padės geriau suprasti šio tipo paslaugas ir tuo pačiu jas rinktis kaip variantą, kuris gali padėti sustabdyti laiką. Išsami informacija: https://www.videoaudioskaitmeninimas.lt.