Kokie fejerverkai tinkami vestuvėms?

Kokie fejerverkai tinkami vestuvėms?

Vestuvėms galite pasirinkti romantiškus fejerverkus, kurie primintų jūsų ypatingą dieną. Populiariausi vestuvių fejerverkai yra širdies formos, meilės tematikos fejerverkai.

Žinoma, galiausiai sprendimas priklauso nuo jūsų ir nuo to, kas, jūsų manymu, padarys jūsų vestuvių dieną dar ypatingesnę.

Kada geriausias metas iššauti fejerverkus?

Geriausias laikas fejerverkams leisti yra naktis, kai sutemsta. Taip tamsoje matysite ryškias fejerverkų spalvas. Be to, fejerverkus leidžiate naktį, paprastai aplink būna mažiau žmonių, todėl jums nereikės nerimauti, jog trukdysite kaimynams.

Jei kalbame apie vestuves, norėtumėte įsitikinti, kad fejerverkai bus leidžiami tokiu metu, kai netrukdys kitiems renginiams. Pavyzdžiui, nenorite jų paleisti per kalbas ar pirmąjį šokį. Populiariausia fejerverkus leisti po vidurnakčio, kadangi tai yra vakaro kulminacija.

Kiek laiko trunka fejerverkai?

Fejerverkų veikimo trukmė priklauso nuo fejerverkų tipo. Pavyzdžiui, pavieniai šūviai tik kelias sekundes, o fejerverkų šou gali trukti kelias minutes.

Tačiau jei jus domina fejerverkų šou, nepatariame to daryti patiems. Visada geriau tai patikėti profesionalams. Jie turi patirties ir žinių, kad sukurtų įspūdingą šou, kuris būtų saugus ir malonus visiems.

Jei vis tiek planuojate patys uždegti fejerverkus, rekomenduojame atidžiai perskaityti instrukcijas ir tiksliai jų laikytis. Tai padės jums išvengti nelaimingų atsitikimų ar sužeidimų.

Populiariausi fejerverkų tipai:

  • Pavieniai šūviai . Tai paprasčiausias fejerverkų tipas. Juos sudaro vamzdelis su užtaisu apačioje. Uždegus užtaisą, fejerverkas pakyla į orą ir sprogsta. Pavieniai šūviai puikiai tinka paprastiems pasirodymams arba didesniems pasirodymams papildyti.
  • Fontanai. Jie yra panašūs į pavienius šūvius, tačiau jie ne sprogsta, o skleidžia kibirkščių lietų. Priklausomai nuo fejerverko dydžio, fontanai gali trukti nuo 30 sekundžių iki kelių minučių. Jie puikiai tinka dideliam plotui užpildyti kibirkštimis ir dažnai naudojami kaip dalis fejerverkų šou.
  • Romėniškos žvakės. Jos taip pat panašios į pavienius šūvius, tačiau jos ne sprogsta, o šaudo ugnies kamuolius. Romėniškos žvakės būna įvairių dydžių: nuo mažų, iššaunančių kelis ugnies kamuolius, iki didelių, galinčių iššaukti šimtus.
  • Fejerverkų šou. Tai su muzika suderintas fejerverkų pasirodymas, kuriame puikiai suderintos spalvos ir efektai. Tai vienas brangiausių, tačiau pats įspūdingiausias fejerverkų tipas.

Pagrindinės taisyklės:

Visada turėtumėte stovėti bent 15 metrų atstumu nuo fejerverko. Jei įmanoma, stenkitės

Niekada nedėkite galvos prie fejerverko

Niekada nebandykite iš naujo uždegti fejerverko

Niekada neduokite fejerverkų jaunesniems nei 18 metų žmonėms

Vienu metu uždegti tik vieną fejerverką

Prieš uždegdami fejerverką įsitikinkite, kad nėra vėjo