Kokie RC žaislai tinka berniukams?

Vaikystė tai didelio džiaugsmo ir kūrybiškumo metas. O ją papildo RC žaislai. Parduotuvėse ir internete galite rasti daug RC žaislų, kurie gali padėti jūsų berniukui išreikšti savo vaizduotę ir kartu smagiai praleisti laiką. Tačiau dažnas tėvelių klausimas, kaip tinkamai juos parinkti?

Gidas tinkamam žaislų parinkimui

1. Kokie jo interesai?

Turime omenyje, kokie dalykai jam patinka? Ar jį labiau domina automobiliai, ar lėktuvai? Jei jūsų berniukas mėgsta žaisti su automobiliais ir norėtų lenktyniauti su draugais, RC automobiliai iš tiesų yra puikus pasirinkimas. Tačiau jei jūsų berniukas žavisi lėktuvais ir svajoja vieną dieną tapti pilotu, tuomet geriau rinktis nuotolinio valdymo lėktuvus. O gal būt esate ūkininkai ir norite savo sūnui nupirkti ūkišką dovaną? RC traktoriai taip pat gali būti puiki idėja.

2. Kiek erdvės jis turi žaisti su juos?

Kokio dydžio yra Jūsų namai? Ar gyvenate daugiabutyje, ar nuosavam name? Jei gyvenate mažame name ar daugiabutyje, naudojant RC žaislus gali kilti erdvės problema. Mažesni RC automobiliai ar lėktuvai galimi naudoti mažesnėse erdvėse, pavyzdžiui, svetainėje ar kieme.

3. Koks vaiko amžius?

RC žaislais žaisti rekomenduojama sulaukus 5 ir daugiau metų. Jei jūsų berniukas jaunesnis, geriau ieškokite kitų žaislų. RC žaislo dydis taip pat svarbus. Jei RC žaislas yra per didelis, jis gali būti pavojingas mažam vaikui.

4. Kiek pinigų galite skirti?

RC žaislų kaina gali svyruoti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų. Viskas priklauso nuo prekės ženklo, kokybės, dydžio ir žaislo savybės. Jei apsipirksite, galite rasti daug geros kokybės RC žaislų už priimtiną kainą.

5. Į ką dar reikia atsižvelgti?

Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra RC žaislo baterijos veikimo laikas. Jei akumuliatoriaus veikimo laikas trumpas, jūsų berniukas greitai juo nuobodžiaus. Be to, įsitikinkite, kad RC žaislą lengva naudoti ir valdyti. Priešingu atveju jūsų berniukas greitai nusivils ir jo atsisakys.

Papildomas patarimas: Nepalikite savo vaikų be priežiūros su RC žaislu. Nors dauguma jų yra saugūs, visada yra rizika, kad kažkas gali nutikti ne taip.