Marketingo paslaugos: kokie paslaugų paketai tai sudaro?

Kiekvienas verslas gali ir savarankiškai tirti vartotojų poreikius, planuoti paskirstymą, kurti reklamą, tačiau atidavus marketingo veiksmų organizavimą specialistams galima tikėtis didesnės naudos. Marketingo paslaugos būna įvairios, vienoms įmonėms reikia mažiau pagalbos, kitiems daugiau, tačiau kad ir kokią paslaugą įsigysite, ji prisidės prie pardavimų bei prekės ženklo žinomumo didinimo.

Marketingo strategijos kūrimas

Marketingo paslaugos naudingos tuo, kad galima įsigyti tiek minimalią pagalbą, tiek gauti visą marketingo strategiją nuo nulio. Marketingo specialistai gali jums paruošti marketingo strategiją, kuri nustatys jūsų tikslinę auditoriją, išanalizuos jūsų konkurentus, suformuluos unikalų vertės pasiūlymą, suplanuos išteklius, apibrėš marketingo metodus bei kanalus. Marketingo strategija išgrynins, ko reikia siekti verslui bei per kiek laiko.

Socialinių medijų marketingas

Marketingo paslaugos neišvengiamai apima ir socialines medijas. Socialinių medijų marketingas pasitelkia populiarias socialinių medijų platformas norint pasiekti įmonės tikslų. Tai apima profilių optimizavimą, planavimą ką ir kada kelti į socialines medijas, bendravimą su auditorija – atsakinėjama į komentarus, žinutes, stengiamasi įtraukti auditoriją, klausti jos tam tikrų dalykų ir t.t. Socialinių medijų marketingas apima ir mokamą reklamą, kai sumokėjus tam tikrą pinigų sumą yra geriau matomi įmonės įrašai.

SEO paslaugos

Marketingo paslaugos paliečia net techninę įmonės svetainės dalį. Yra SEO paslaugos, kurios padeda įmonės internetinei svetainei būti kuo aukščiau paieškos sistemų rezultatuose. SEO paslaugos apima svetainės auditą, vidinį optimizavimą ir išorinį optimizavimą. Svetainės audito metu sužinoma, kokių trūkumų turi svetainė, kokie svetainės komponentai trukdo jai būti labiau pastebimai ir suprantamai paieškos sistemoms. Vidinis svetainės optimizavimas apima svetainei svarbių raktinių žodžių kūrimą, tekstų rašymą, antraščių kūrimą. Išorinis SEO optimizavimas apima nuorodų kūrimą už svetainės ribų.

Google reklama

Tokios specialistų teikiamos marketingo paslaugos kaip Google Ads reklama užtikrina, kad jūsų išleisti pinigai nenueitų veltui. Atrodo, kad nieko sudėtingo nėra tiesiog sumokėti už reklamą, kurią rodys Google paieškoje, tačiau reikia labai atsargiai pasirinkti savo reklamos strategiją. Kadangi jų yra labai daug ir skirtingų, marketingo specialistai parinks geriausius metodus mokamai Google reklamai. Google reklama veikia mokant už paspaudimą (PPC), kai mokama už tai, kad vartotojas paspaudė ant svetainės.

Tai tik dalis teikiamų marketingo paslaugų. Dar yra ryšių su visuomene paslauga, komunikacijos planų kūrimas, marketingo konsultacijos, grafinis dizainas ir kt.