Tinkama dantų implantų priežiūra

Daugelis žino, kas yra dantų implantai, kada juos galima rinktis ir panašiai. Apie tai galima rasti tikrai nemažai informacijos. Dažniausiai ji būna iki tos akimirkos, kada jie įdedami. Tačiau kaip su jais reikėtų elgtis toliau, kaip juos prižiūrėti, informacijos yra labai mažai, nors ji yra reikalinga. Todėl būtent šia tema norime papasakoti plačiau, kad turėtumėte daugiau informacijos, kaip elgtis nuo to momento, kai jūs turite danties implantą.

Dėmesys tarpdančiams

Implantų tarpdančiai yra lygiai tokie pat svarbūs kaip ir įprastų dantų tarpdančiai. Jiems reikėtų skirti ypatingą dėmesį, nes šios vietos yra sunkiau išvalomos, tad automatiškai juose kaupiasi kur kas daugiau nešvarumų. Kad tokie tarpdančiai būtų tinkamai išvalomi, visada juos rekomenduojama valyti specialiu siūlu, kuris padės susitvarkyti su problemomis, jeigu jis nebūtų naudojamas.

Dantų šepetėlis

Dantų šepetėlis gali būti naudojamas lygiai toks pat, kaip ir įprastiems dantims, jis neturėtų būti per daug kietas, kad nesubraižytų ir nepažeistų pačio pirmojo dantų ir implanto sluoksnio. Taip pat, tokiais atvejais rekomenduojama turėti ir vieno danties šepetėlį, kurį galėsite naudoti atskiriems dantims ir taip kur kas kokybiškiau juos nuvalysite ir galėsite pasiekti sunkiau prieinamas vietas.

Dantų pasta

Jeigu iki šiol ją rinkotės ne taip įdėmiai, nuo šio momento, kuomet jau turite dantų implantą, ją rinktis reikės žymiai atsakingiau. Kad implantas nebūtų pažeistas, dantų pasta rekomenduojama rinktis be fluoro, nes jis jis gali pažeisti danties implantą ir ilgainiui jį sugadinti. Taip pat nerekomenduojama rinktis tokių pastų, kurios yra balinančios ir panašiai.

Reguliarūs apsilankymai pas specialistą

Jeigu jau nutiko taip, kad dantų implantas buvo neišvengiamas, reikia susitaikyti su tuo, kad norint, kad jis būtų tinkamai prižiūrėtas ir nekiltų jokių problemų, reikės reguliariai lankytis pas odontologus. Jie ne tik galės atlikti apžiūrą, bet ir galės atlikti burnos higieną, kuri yra labai svarbi. Ją rekomenduojama atlikti bent jau du kartus per metus, o jeigu jūsų dantys linkę smarkiau apnešėti, tuomet ir dažniau. Turint dantų implantus, burnos priežiūrai reikės skirti tikrai daugiau laiko, bet jeigu ji bus vykdoma tinkamai, ateityje jokių problemų turėti tiktai neturėtumėte.