Vandens kolonėlės – praktiška, patogu, ekonomiška

Vasarą, esant karštam orui norisi atsigaivinti šaltu ar vėsiu vandeniu. Žiemą – norisi šiltesnio vandens, karštų gėrimų. Kai norai skiriasi, geriamojo vandens sistemos – geriausias sprendimas, nes visais metų laikais galite turėti karštą ir šaltą vandenį, o elektrinis virdulys taps net nebereikalingas, nes iš geriamojo vandens aparato galite prisipilti ir karštiems gėrimams tinkamos temperatūros vandens.

        Kaip išsirinkti vandens kolonėles

Dabartinė paklausa yra milžiniška, taigi išsirinkti vandens kolonėles gali tapti nemenku iššūkiu. Pirmas žingsnis, kurį turite atlikti, tai apgalvoti, kokius jūsų, biuro, mokymosi ar kitos įstaigos poreikius geriamojo vandens aparatai turėtų atlikti. Ar jums užtenka tik karšto bei šalto vandens, galbūt norite turėti ir įvairesnio vandens, pavyzdžiui – gazuoto. Neretai komplektacijoje būna ir angliarūgštės balionas, taigi įsigijus geriamojo vandens sistemą, jos funkcijas pilnai išnaudoti galėsite tiesiog iš karto.

Antra – koks yra suvartojamo vandens kiekis, kiek žmonių naudotųsi aparatu. Esant labai dažnam naudojimui, verta pagalvoti apie našesnį ir modernesnį sprendimą, kuris neretai būna kartu su jau vandens filtravimo sistema, kuri užtikrins ne tik skirtingas vandens temperatūras, tačiau ir švarų, skanų ir kokybišką vandenį.

Trečia – jūsų biudžetas. Geriamojo vandens sistemų kainos gali skirtis šimtais eurų, tačiau kainos dažniausiai ir diktuoja paties aparato funkcijas, platesnį panaudojimą ir daugiau galimybių. Taip pat gali skirtis ir garantinis laikotarpis, todėl prieš įsigyjant vertėtų pasidomėti ir aptarnavimo bei garantijos sąlygomis.

          Kaip vandens kolonėlės padės sutaupyti

Geriamojo vandens sistemos – tai vienas iš geriausių būdų galutinai atsikratyti įpročio pirkti vandenį plastiko buteliuose. Būdas svečiams pateikti vandenį vienkartiniuose buteliukuose vis dar išlikęs daugelyje biurų, tačiau tai nėra nei ekonomiška, nei ekologiška.Turėdami geriamojo vandens sistemas ne tik sumažinsite plastiką, tačiau ir sutaupysite laiko, nes nebereikės papildomai užsakinėti vandens buteliuose, rūpintis jų keitimu, utilizavimu, švaros palakymu.

Kadangi vandens kolonėlės gali tiekti net ir itin karštą vandenį tiesiai iš krano – elekrinio virdulio jums net nebereikės, todėl sutaupysite ir nemažai elektros energijos. Pagalvokite, jei biure per dieną virulio mygtuką paspaudžia bent dvidešimt kartų, greitai vandens užvirinimas eikvoja milžiniškus kiekius elektros, taigi investicija į geriamojo vandens sitemas atsipirks per mažiau nei metus.

Kur įsigyti vandens kolonėles

Vandens kolonėlėmis arba kitaip geriamojo vandens sistemomis prekiauja kompanijos, kurios neretai turi ir pilną aptarnavimą, garantijas, gali pakonsultuoti ir padėti išsirinkti. Rekomenduojama rinktis iš ilgametę darbo su vandentvarka dirbančių įmonių, kurios užtikrins aukščiausią aptarnavimo kokybę bei tinkamus produktus pagal kiekvieno individualų poreikį.

Siūlome kreiptis į šios srities specialistus: Aquafilter.lt