Viskas, ką reikia žinoti apie vilnones šlepetes

Viskas, ką reikia žinoti apie vilnones šlepetes

Šaltą žiemos rytą nieko nėra geriau, kaip įsisupti kojas į šiltas patogias šlepetes. Tačiau pastaruoju metu galbūt pastebėjote naują avalynės tendenciją – vilną. Vilnonės šlepetės ir batai per pastaruosius porą metų tapo vienu iš būtiniausių dalykų, nes jos yra nepaprastai minkštos ir jaukios. Ši naujoviška avalynės medžiaga turi daugybę neįtikėtinų savybių, dėl kurių ji puikiai tinka jūsų kasdienei porai naminių batų, tačiau daugelis žmonių vis dar nežino, ar ji jiems tinka. Dėl šios priežasties mes sukūrėme šį vilnonių šlepečių vadovą, siekdami atsakyti į kai kuriuos dažniausiai kylančius klausimus.

Vilnonių šlepečių gyvenimo trukmė

Vilna tradiciškai buvo naudojama aukščiausios klasės drabužiams dėl savo formos ir ilgaamžiškumo. Dėl savo sugebėjimo išlaikyti ir atsispirti nusidėvėjimui, ji tapo siuvėjų mėgstamiausiu, palyginti su tradiciniais audiniais, pavyzdžiui, medvilne. Be to, virinant vilną ir sukuriant veltinį, gaunamas tvirtas, lengvas audinys, puikiai izoliuojantis šilumą.

Kiek metų galite tikėtis devėti vilnos šlepetes?

Daugelis žmonių turi savo vilnones šlepetes daugelį metų ir dauguma jų tarnauja 3–5 metus. Kadangi natūrali vilna yra itin patvari medžiaga, kadi r kiek ją nešiosite ji atrodys lyg nauja. Tai yra ilgaamžis audinys, kuriuo galėsite džiaugtis tikrai ne vieną sezoną.

Vilnos šlepetės ir kvapas

Dalis to, kas daro vilną tokia neįtikėtina šlepetėms, yra jos natūralus gebėjimas išsivalyti ir atsispirti kvapams. Taip yra dėl vilnos sugeriamųjų savybių, kurios leidžia sugerti dvigubai daugiau vandens garų nei medvilnė ir nei 20 kartų daugiau nei poliesteris. Ši absorbcija neleidžia kauptis prakaitui, sumažindama bakterijų, sukeliančių kvapus, augimą.

Su vilnonėmis šlepetėmis saugokte kojas

Dažnai kyla klausimas: „Ar su vilnos šlepetėmis nebus per karšta? Arba „Ar tikrai vilnos šlepetės sušildys kojas?“. Na, galime drąsiai teigti, kad jūsų kojoms nebus nei per karšta, nei per šalta vilnonėse šlepetėse. Taip yra dėl natūralių vilnos sugeriančių ir izoliuojančių savybių. Vilna išlaiko labai vidutinę temperatūrą, kartu sugeria drėgmę. Taip jūsų kojos bus šiltos, bet neprakaituotos. Daugelis vilnonių šlepečių savininkų, su kuriais kalbame, mano, kad kojinių ir vilnonių šlepečių derinys yra puikus šilumos balansas, daugelis taip pat renkasi šlepetes ir nieko daugiau.

Kaip skalbti ir prižiūrėti vilnones šlepetes

Vilna pasižymi natūralia savybe išsivalyti ir yra labai atspari kvapams. Jei leisite savo šlepetėmis šiek tiek pakvėpuoti grynu oru ir retkarčiais pailsėti, jos išlaikys savo pirminį šviežumą. Jei manote, kad skalbimas yra būtinas, skalbkite rankomis šiltame, muiluotame vandenyje, naudodami įprastą skalbinių ploviklį. Palikite jas vandenyje 15 minučių, švelniai nuvalykite, nuplaukite ir išdžiovinkite. Įkiškite kojas į drėgnas šlepetes, šiek tiek palaukite, kol šlepečių forma grįš į savo pradinę padėtį, tada nuimkite ir leiskite natūraliai išdžiūti. Visada džiovinkite vilnones šlepetes kambario temperatūroje, niekada nebandykite pagreitinti džiūvimo proceso su plaukų džiovintuvu.

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti platų pasirinkimą kambarinių šlepečių vyrams, taip pat ir vilnonių avalynės gaminių. Čia rasite natūralios vilnos šlepečių moterims, vyrams ir paaugliams, su slydimui atsapriu padu ir formuotu padu. Įvairūs modeliai, stiliai ir dizainai pagal kiekvieno skonį.