Viso kūno masažuoklio privalumai sveikatai

Kaip dažnai grįžtate namo tokie pavargę, jausdamiesi taip, tarytum galėtumėt atiduoti bet ką už atpalaiduojantį masažą? Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje didžiąją laiko dalį praleidžiame darbo vietoje, o grįžę namo būname per daug išsekę, kad galėtume daryti ką nors kita. Masažuoklis gali sugrąžinti jums aktyvumą ir suteikti galimybę gerai ir ramiai išsimiegoti.

Visi žinome, jog masažuokliai teigiamai veikia žmogaus kūną, tačiau ar žinote kaip konkrečiai jie pasitarnauja mūsų organizmui?

  1. Kraujotaka

Asmuo, turintis blogą kraujotaka gali patirti įvairius nemalonumus, įskaitant skysčių kaupimąsi galūnėse (pvz., kojų pirštuose), šaltas rankas ir kojas, nuovargį ir skausmą, kurį sukelia pieno rūgšties kaupimasis raumenyse. Masažo metu suspaudimas ir atleidimas taip pat išjudina pieno rūgštį iš raumenų ir pagerina limfinio skysčio, kuris perneša medžiagų apykaitos atliekas iš raumenų ir vidaus organų, cirkuliaciją, todėl masažuoklio dėka sumažėja kraujospūdis. Jei jūsų elektrinis masažuoklis turi šilumos funkciją, jis gali nuraminti ir nervų sistemą, nuraminti raumenis ir audinius bei pagerinti bendrą viso kūno kraujotaką.

  1. Raumenys

Masažas dažniausiai naudojamas lėtiniams skausmams ir raumenų bei sporto traumoms gydyti, siekiant skatinti atsipalaidavimą ir sumažinti raumenų įtampą, kurią sukelia kasdienė veikla, tokia kaip sėdėjimas prie kompiuterio. Jei jūsų masažuoklyje yra vibracijos funkcija, ji gali būti ypač naudinga stipriai skaudantiems raumenims.

  1. Sužalojimai

Kadangi masažuokliai skatina kraujotaką, pieno rūgščių raumenyse pasiskirstymą, limfinio skysčio cirkuliaciją ir daug kitų organizmo procesų, naudodamiesi masažuokliu pagreitinsite kiekvieną iš šių procesų. Jei patyrėte fizinių sužeidimų, traumų ar atsigaunate po operacijos –  naudojant masažuoklį paskatinsite kraujo cirkuliaciją, kas padės jūsų sužeidimams greičiau gyti.

  1. Atpalaidavimas

Viso kūno masažuoklis atpalaiduoja raumenų audinius, todėl sumažėja jų skausmingi  spazmai. Masažas taip pat gali sumažinti užspaustų nervų skausmą. Masažuoklis gali palengvinti skausmą, pagerinti lankstumą atpalaiduodami įtemptus raumenis ir raumenų mazgus, pagerinti kraujotaką, padidinti deguonies srautą organizme ir sumažinti stresą.

  1. Ligų gydymas

Elektriniai masažuokliai gali padėti lengvinti daugelio ligų simptomus. Ligos dažniausiai gydomos masažo pagalba: padų fascitas, artritas, migrena. Masažuoklis ligoniui geba sumažinti lėtinį skausmą, sąnarių sustingimą, gerina sąnarių judrumą ir funkciją, skatina atsipalaidavimą, gerina miego kokybę.

Jei anksčiau masažą laikėte prabanga, o ne būtinybe – siūlome pakeisti nuomonę. Šiuolaikiniam žmogui viso kūno masažuoklis gali būti galinga priemonė, padedanti pasirūpinti savo sveikata ir gerove.