Kodėl vis daugiau žmonių renkasi motorolerį?

Motoroleris – puikus būdas keliauti mieste ir ne tik. Jie ypač naudingi šiltuoju sezono metu išvykstant iš miesto tyrinėti naujų vietų. Kitaip sakant motoroleris vasara – neatsiejama gerų emocijų dalis.

Kompaktiška ir praktiška

Motoroleriai paprastai yra kompaktiškesni ir praktiškesni nei kitos transporto priemonės, todėl nenaudojamus juos lengviau laikyti, kadangi neužima daug vietos. Be to, norint vairuoti šią transporto priemonę nereikia jokio specialaus pasirengimo ar žinių. Užtenka turėti AM kategorijos teises ( ar tiesiog B kat. ), tr.priemonės draudimą ir techninės apžiūros dokumentą. Ir tai yra viskas ko Jums reikia!

Nedidelė įsigyjimo ir išlaikymo kaina

Motoroleris yra prieinama transporto priemonė: dauguma modelių, aišku ne pačių naujausių metų, tačiau maksimaliai atliekančių savo darba, kaina svyruoja nuo 500 iki 1000 eurų. Juos lengva prižiūrėti ir remontuoti, todėl jei kas nors sugestų, nereikės mokėti šimtus eurų už remontą autoservise.

Žemos degalų sąnaudos

Šios dviratės transporto priemonės degalų sąnaudos yra žymiai mažesnės lyginant su automobiliu. Taip pat tai yra daug ekologiškesnis sprendimas lyginant su kitomis transporto priemonėmis. Važiuodami motoroleriu prisidedame prie gamtos saugojimo, nes tai ne tik sunaudoja mažiau degalų ir išmeta mažiau teršalų, o ir jų varikliai yra ženkliai mažesni, todėl neužima tiek daug vietos sąvartynuose ir yra lengviau perdirbami.

Lengva prisiparkuoti

Važiuojant automobiliu, ypač didmiesčiuose,  dažnai susiduriame su ne itin malonia problema- nėra kur prisiparkuoti. Su motoroleriu šios problemos tikrai nepajusite. Šios transporto priemonės plotis dažniausiai yra nuo 50 iki 80 cm, tad vietos kur prisiparkuoti tikrai rasite. Svarbu suprasti, jog tai ne automobilis, todėl siekiant apsisaugoti nuo ilgapirščių visuomet prieš paliekant motorolerį stovėjimo aikštelėje rekomenduojame užrakinti vairą ir naudoti specialius užraktus kurie rakinasi prie rato.

Nereikia stovėti kamščiuose

Šiltuoju sezono metu dauguma renkasi motorolerį ne vien dėl pramogos, bet ir dėl laiko sumetimų. Gyvenantys didmiesščiuose sutiks, jog kamščiuose kartais tenka praleisti valandą ir daugiau. Vasara kai lauke + 30, stovėti kamštyje gali būti tikras pragaras. Tam, kad to išvengti į pagalba ateina motoroleris. Kadangi jo išmatavimai nedideli, be didelio vargo pravažiuosite visus kamščius žymiai greičiau, nei žmonės važiuojantys automobiliu.

Pabaigai

Kaip jau supratote, motoroleris gali būti neatsiejama gyvenimo dalis tiek transporto, tiek pramogos atžvilgiu. Lyginant su užsienio valstybėmis, Lietuvoje dar nėra didelio motorolerių kulto, tačiau pastebima tendencija jog su laiku atsiranda vis daugiau šios transporto priemonės vairuotojų ir nuomotojų. Taip yra todėl jog žmonėms vis labiau rūpi gamta, jos taršos sumažinimas, todėl pasirenkamos mažiau taršios aplinkai transporto alternatyvos. Būkime atsakingi, mylėkime ir saugokime gamtą kaip ji myli mus.