Slidinėjimas Kaukazo kalnuose: Gudauri kurortas Sakartvele (Gruzijoje)

Įsikūręs pietiniuose Didžiojo Kaukazo kalnų šlaituose, Gudauri yra pagrindinė Sakartvelo slidinėjimo vieta. Šis slidinėjimo kurortas, kurio reljefas yra platus, siūlo unikalų nesugadintų šlaitų ir iššūkių ne trasose derinį. Slidinėjimas Sakartvele yra praturtintas ne tik įstabaus grožio Kaukazo kalnų peizažais, bet ir vietinių gyventojų svetingumu. Gudauri kviečia patirti nepamirštamą slidinėjimo kelionę.

Moderniausias Kaukazo kalnų slidinėjimo kurortas – Gudauri 

Gudauri yra aukščiausias ir didžiausias slidinėjimo kurortas Sakartvele, įsikūręs įspūdingame 2200 m virš jūros lygio, saulėtoje Didžiojo Kaukazo kalnų pusėje į pietus. 34 km trasa, tinkanti visiems slidinėjimo ar snieglentės įgūdžiams. Slidinėjimas Sakartvele kartu su autentišku maistu ir kultūra, daro šią nuostabią vietą idealią žiemos atostogoms. Gudauri yra puikus pasirinkimas šeimoms. Vaikams iki 6 metų slidinėjimo abonementai yra nemokami. Patikimas sniegas ir didelis aukštis reiškia, kad sezonas gali trukti iki 5 mėnesių, o kartais keltuvai veikia iki gegužės. Gudauri slidinėjimo kurortas pastaraisiais metais išaugo dėl naujos modernių viešbučių, restoranų bangos ir augančio naktinio gyvenimo. Naujųjų metų šventės laikotarpiu kainos didesnės nei įprastai. Kai kurie restoranai yra netoli slidinėjimo trasų. Slidininkams tai yra labai patogu.

Slidinėjimas Gudauri: trasos skirtingų įgūdžių žmonėms

Slidinėjimo trasos yra specialiai sukurtos ir paruoštos vietos slidinėjimo sportui. Jos yra išdėstytos kalnuotose regionuose, kur sniegas išlieka ilgai ir yra palankios sąlygos slidinėjimui. Gudauri slidinėjimo kurorte yra specialios trasos, kurios skirtos: pradedantiesiems, vidutinių įgūdžių slidininkams ir pažengusiems. Šios zonos idealiai tinka  tobulinti slidinėjimo įgūdžius. Slidinėjimas Sakartvele yra skirtas visiems žiemos sporto entuziastams.

Gudauri – šeimos slidinėjimo kurortas

Gudauri slidinėjimo kurortas yra arčiausiai šalies sostinės. Tai yra yra ideali vieta šeimyninėms slidinėjimo kelionėms, kurios gali būti derinamos su apsilankymu Tbilisi mieste. Vaizdingas kalnuotas fonas slidinėjimui Sakartvele prideda žavesio, todėl puikiai tinka tiek slidinėjimui, tiek pasyviam poilsiui. Gudauri slidinėjimo kurorte yra sudarytos sąlygos slidinėjimo įgūdžių tobulinimui. Instruktoriai dirba kalnų bazėje arba slidinėjimo mokykloje. Slidinėjimo Sakartvele mokymas yra patogus ir už prieinamą kainą. Gudauri slidinėjimo kurorte strategiškai patogiai įrengtos žaidimų aikštelės.

Ekstremalaus sporto entuziastų slidinėjimo kurortas Sakartvele

Gudauri slidinėjimo kurorte yra puikios sąlygos čiuožti snieglente ar užsiimti „freeriding“ slidinėjimu. Profesionalūs slidinėjimo vadovai padeda saugiai mėgautis ekstremalaus sporto malonumais. Gudauri kurorte populiarus slidinėjimas sraigtasparniu. Šis slidinėjimas Sakartvele puikiai tinka tiems, kurie ieško išskirtinių slidinėjimo nuotykių.

Slidinėjimas Sakartvele yra kupinas gerų emocijų. Tai yra puikus būdas praleisti žiemos atostogas. Gudauri slidinėjimo kurortas siūlo įdomias žiemos sporto pramogas bei malonų ir kokybišką poilsį Kaukazo kalnuose.