Kaip išsirinkti naują miegamojo komplektą tinkama būtent jums?

Išsirinkti tinkamus baldus jūsų poreikiams yra daug lengviau nei jums gali atrodyti, jei prieš eidami į saloną arba internetiniame pirkinių krepšelyje paspausdami „pirkti dabar“ užduosite sau keletą klausimų. Prieš investuodami į naujus miegamojo baldus, peržiūrėkite penkis dalykus, kuriuos turėtumėte apgalvoti.

Dekoravimo stiliius

Kalbant apie dekoravimo stilių, šiuolaikinis ir tradicinis yra dvi pagrindinės dizaino kategorijos. Kiekvienas iš jų turi įvairių atšakų.

Jei esate visų šiuolaikinių dalykų gerbėjas, pasiruoškite atnaujinti savo miegamojo komplektą bent kas dešimtmetį. Šiuolaikinė yra nuolat kintanti tendencija, kuri keičiasi su laikmečiu. Taip pat vadinamas moderniu, šis stilius laikui bėgant gali keistis, tačiau turi keletą bendrų elementų, kurie išlieka pastovūs. Paprastai jis yra netvarkingas ir aptakus.

Tradicinis stilius yra labiau klasikinis vaizdas. Šis vaizdas gali apimti elementus nuo Prancūzijos provincijos gėlių tapetų iki lovos su baldakimais su išlenktais stulpeliais, apdaila ar pagražinta ornamentais.

Jei nenorite įtraukti savęs į vieną kategoriją, galite kurti laikydamiesi pereinamojo stiliaus, pasirinkdami stilius, kurie yra kažkur tarp tradicinio ir modernaus.

Koks yra jūsų biudžetas?

Kadangi baldai yra didelės išlaidos, interneto pagalba galite lengvai išsiaiškinti, ką galite sau leisti. Jei jūsų svajonės didelės, o banko sąskaita ne, turite keletą variantų:

Pirkite dalimis: nusipirkite tik vieną naują baldą dabar ir palaukite, kol galėsite sau leisti nusipirkti likusius. Pradėkite nuo svarbiausio, šiuo atveju, lovos.

Mąstykite ekonomiškai: rinkitės prastesnės kokybės (taigi ir mažesnės kainos) baldus, jei jie skirti svečių miegamajam arba vaiko kambariui. Pavyzdžiui, tokios parduotuvės kaip „Ikea“ savo nebrangiems baldams dažniausiai naudoja medžio drožlių plokštes, o ne medžio masyvą. Vaiko kambariui, kurį gali prireikti pertvarkyti, kai kūdikis ar mažylis sulauks mokyklinio amžiaus, medžio drožlių plokštės arba presuota mediena yra visiškai tinkama.

Tinkama kokybė

Verta daugiau išleisti kokybiškiems pirminio miegamojo baldams. Miegamasis – tai vieta, kur praleisite didžiąją savo laiko dalį, todėl verta investuoti į geros kokybės čiužinį ir tinkamą dydį.

Kambario dydis

Kambario ir baldų santykis yra labai svarbus gerai dekoruotam kambariui. Baldų dydis turi būti suderintas su erdvės dydžiu.

Jeigu vaikštote po fizines parduotuves, galite pažvelgti į baldą ir įsivaizduoti jį savo kambaryje, bet nepamirškite patikrinkti tarpdurių arba bet kokių ankštų kampų, vedančių į kambarį, matmenis. Nenorite pagal užsakymą užsakyti negrąžinamo baldo ir pristatymo dieną išsiaiškinti, kad prekė negali patekti į vidų.

Ko jums iš tiesų reikia?

Galbūt planuojate pakeisti visus savo senus miegamojo baldus arba tiesiog perkate keletą naujų baldų. Bet kuriuo atveju turėkite planą ir nuo pat pradžių žinokite, ko jums iš tikrųjų reikia.

Jei dalinsitės lova su partneriu, galbūt norėsite naktinio staliuko. Arba, jei jūs ar jūsų partneris esate išskirtinio ūgio, rinkitės lovą be kojelės, kad kojos nesiremtų į lovos galą. Jei jums patinka komoda, bet manote, kad joje nėra pakankamai vietos visiems drabužiams, kuriuos planuojate joje laikyti, nepasiduokite emocijomis ir ieškokite tinkamesnio varianto.

Taip pat atsižvelkite į savo gyvenimo būdą. Galbūt jūsų tobulas sekmadienio rytas yra visos šeimos ritualas žiūrėti filmus lovoje, arba jūsų vaikai kiekvieną naktį miega jūsų lovoje? O kaip šeimos augintiniai? Apsvarstykite lovos dydį, kuris būtų pakankamai erdvus.