Kodėl dideliems projektams rekomenduojama rinktis vertimų biurus?

Vertimų paslaugos yra vienos iš reikalingiausių paslaugų įmonėms, kurios nori padidinti savo žinomumą, padidinti pardavimų pajamas ir pakliūti į tarptautinę rinką. Vis dar atsiranda įmonių, kurios galvoja, kad vertimus gali atlikti pačios su savo kolegomis, šeimos nariais , draugais arba kitais asmenimis, kurie moka kalbėti ta kalba. O tai yra vienas iš prasčiausių sprendimų, kadangi kelios klaidos gali kainuoti labai daug. Taip pat siūlome vengti internetinių vertimo įrankių, kadangi jie verčia tekstus pažodžiui. Vertimo įrankius galite naudoti nebent užsirezervuojant viešbučio kambarį arba užsisakinėjant maistą restorane. Vertimai yra sudėtingas darbas, kuriam reikia žinoti ne tik kalbą, bet ir kitus esminius dalykus. Neprofesionalūs vertėjai gali padaryti tekste daug klaidų, o tai sugadintų įmonės turimą reputaciją ir prarastų dalį savo potencialių klientų.

Profesionalūs vertėjai užtikrina vertimo tikslumą

Kiekvienas vertimų biuras privalo užtikrinti savo klientus, kad tekstai būtų išverčiami tiksliai ir juose nebus padaryti net menkiausia klaida. Visi vertimai yra svarbūs, kadangi menkiausias žodžio pakeitimas turinyje gali pakeisti visą esmę, o lankytojai tuomet blogai interpretuotų visą tekstą. Prieš verčiant dokumentus, jie suskirstomi į kelias grupes ,, paprastas vertimas“ arba ,,sunkusis vertimas“. Tarkime informacinių technologijų, medicinos, teisės, finansų vertimai yra priskiriami prie sunkaus vertimo, kadangi tos sritys turi savo terminus, kurių kiti asmenys gali nežinoti. Kuomet samdote tik profesionalius vertėjus, jie užtikrins, kad vertimą atliktų tik toje srityje specializuotas vertėjas ir žinotų visus tos srities terminus, todėl jums nereikės jaudintis dėl vertimo.

Sudėtingas projektas nesukels problemų rimtiems vertėjams

Vertimai gali būti labai skirtingi, vieni lengvi, kiti sudėtingi, o treti daugiakalbės lokalizacijos. Tačiau profesionalūs vertimo biurai nebijo didelių projektų, kadangi jie turi sukaupę nemažai patirties ir dirba su didelio mąsto įmonėmis. Profesionalūs vertėjai gali pasiūlyti jums vertimus į daugiau nei 60 skirtingų kalbų, bei pritaikyti juos tam tikriems regionams, kad galėtumėte suvilioti daugiau potencialių klientų. Reikėtų nepamiršti, kad samdyti laisvai samdomų vertėjų nepatariama dideliems projektams, nes jų komanda yra dažniausiai maža arba vienas asmuo.