Patarimai, kurie padės išsaugoti droną

Tikriausiai kiekvienas žino, kad dronas yra pakankamai brangus daiktas, todėl jo saugojimui dėmesį turime skirti itin didelį. Jeigu jį jau turite, turbūt turite bent kažkiek žinių, kaip jis turi būti tinkamai pakeliamas, skraidinamas ir tinkamai nutupdomas. Jeigu dar tik galvojate apie tokį prietaisą, tai apsilankykite nuorodoje ir ten galėsite atrasti platų pasirinkimą. Tad šis straipsnis tiks jau turintiems ir dar planuojantiems įsigyti droną, nes tokios žinios yra naudingos ir tinkančios bet kokiais atvejais.

Simuliatorius

Jeigu jau iš pat pradžių norite droną valdyti pakankamai tiksliai, tuomet galite pasitreniruoti ir jo dar neturėdami. Viskas atrodo pakankamai tikroviškai droną valdant simuliatoriumi. Tokiu būdu galite viską matyti tarsi realybėje, jo valdymui visos rankenėlės irgi bus labai panašios, tad tokie praktiniai užsiėmimai tikrai išeis į naudą ir pakėlus tikrą droną į orą bus mažesnė tikimybė jam pakenkti.

Instrukcijos

Kadangi dronų rūšių gali būti labai įvairių, tai tikrai ne visi jie valdomi vienodai. Jeigu nenorite susidurti su kuo daugiau nežinomybės, kuomet jis skrenda ore, tuomet instrukciją reikėtų perskaityti prieš pirmą kartą leidžiant droną. Taip galėsite matyti, kokie yra įspėjamieji ženklai ir tai leis išvengti daug nereikalingų stresinių situacijų.

Pirmasis skrydis labai atsargus

Kuomet droną keliate pirmą kartą, nereikėtų per daug persistengti. Jo nekelkite labai aukštai, taip pat per daug jis neturėtų nutolti nuo jūsų. Pirmiausia geriau pasipraktikuoti jo valdymą nedideliame aukštyje ir atviroje aplinkoje, taip sudarant mažesnę riziką, kad jis kur nors atsitrenks arba nukris iš labai didelio aukščio.

Žiemą reikėtų laikytis kitokių taisyklių

Jeigu žiema yra pakankamai šalta, tai dronas neturėtų būti leidžiamas vos tik yra įjungiamas. Pirmiausia jį reikia įjungti ir palaikyti tol, kol variklis apšils. Taip leisti žiemos laiku jį yra žymiai saugiau, nei kad tik įjungus.

Tinkamas vietos pasirinkimas

Tie, kas neturi daug patirties dronų leidime, gali atrodyti, kad vieta yra nesvarbi leisti dronams. Kadangi jie valdomi nuotoliniu būdu, tai signalas visada turi būti geras, kad jis būtų valdomas tinkamai. Geriausia drono leidimo vieta būtų atvira vieta, kur nėra daug metalinių pastatų, nes jie gali daryti trikdžius.

Vėjas

Tikriausiai aišku, kad jeigu yra vėjuotas oras, tai ir valdymas bus kur kas sudėtingesnis, nei kad įprastą dieną. Todėl visada verta įvertinti oro sąlygas, ypač jeigu neturite daug patirties. Stiprūs vėjo gūsiai gali išbalansuoti drono valdymą, tad jį suvaldyti gali būti pakankamai sunku.