Freelancerio duona – labai skani. 5 patarimai, kurie padės pradėti dirbti sau

Norite išbandyti freelancerio darbą? Tikrai galima. Net verta. Kadangi vis daugiau žmonių meta samdomus darbus ir pagaliau dirba tai, kas jiems labiausiai patinka, galiausiai, ir taip, kaip jiems labiausiai tinka – siūlome išbandyti ir jums.

Kai kurie bijo, o kai kurie džiaugiasi, kad pagaliau galima gyventi ne tik laisviau, tačiau ir dažnai uždirbti daugiau. Kaip veiklos realizavimo forma dažniausiai yra pasirenkama individuali veikla pagal pažymą. Kai ji yra atidaryta – tai jau yra gera pradžia. O ko dar reikia nepamiršti? Jūsų dėmesio – 5 patarimai, pagalba, kuri padės viską atlikti tinkamai.

  1. Tinkamas apskaitos vedimas. Pirmiausia labai svarbu, kad veiklos apskaita būtų tinkamai vedama. Tam visada geriausia yra rinktis sistemas, kurios padeda visus nuobodžius darbus atlikti už jus. Tai pirmiausia yra sąskaitų išrašymas, o paskui ir metinės apyvartos vertinimas. Viskam tam tinka saskaita123.lt sistema.
  2. Drąsa. Žinoma, labai dažnai reikia drąsos, kad viskas būtų taip, kaip jums reikia ir kaip norisi. Paprasčiausiai daugelis turi labai daug noro, tačiau paprasčiausiai bijo imtis iniciatyvos. Nereikia bijoti. Gyvenimas yra per trumpas, kad dirbtumėte tai, kas Jums nekelia jokios laimės ir džiaugsmo.
  3. Visada reikia turėti pažįstamų, kurie gali Jums padėti keistis kontaktais. Tokiu atveju, esame tikri, kad galėsite ne tik rasti naujų klientų, tačiau ir tartis dėl darbų, mokytis ir mokyti kitus.
  4. Patrauklūs pasiūlymai galimiems klientams. Žinoma, pati pradžia dažnai yra ne tokia paprasta kaip yra tikimasi. Dėl to gali atrodyti, kad rasti klientus – sunku. Siūlome jiems pateikti tokius pasiūlymus, kurių jie paprasčiausiai negali atsisakyti. Tokiu atveju, esame tikri, kad nauja veikla bus ne tik patogi, tačiau ir sėkminga.
  5. Galiausiai, visada reikia turėti portfolio, kuris gali Jums padėti tinkamai save pateikti ir tuo pačiu parodyti galimiems klientams. Tai – ne smulkmena, tačiau dažno freelancerio esmė.

Dabar yra pats geriausias laikas daryti tai – kas Jums patinka. Paprasčiausiai kiekviena diena yra ypatinga, kiekviena diena eina. Natūralu, kad viskas yra įmanoma. Tik reikia dėti pastangas, kad tai pavyktų pasiekti.