Apie kokius dalykus reikėtų pamąstyti prieš renkantis skrydį oro balionu?

Tikrai pasitaiko tokių atvejų, kai neturime daug patirties tam tikrose srityse, renkantis vieną ar kitą sprendimą padarome nemažai klaidų, kurių vėliau gailimės. Lygiai tokia pati situacija gali būti su skrydžiu oro balionu. Jeigu prieš renkantis nežinosite tam tikrų niuansų. Juk tokia pramoga nėra kasdienė, tad visko sužinoti tikrai nėra įmanoma. Todėl šiame straipsnyje ir norėtume papasakoti apie kelis dalykus, kuriuos verta pagalvoti dar prieš užsisakant kelionę.

Kurioje vietoje norite skristi

Kadangi skrydis oro balionu yra pakankamai aktualus dalykas ir jį renkasi vis daugiau žmonių, tai ir keliones galima rinktis ne iš vieno varianto. Tad atsižvelkite į save, kokie vaizdai jums patinka labiausiai. Tai yra ar labiau mėgstate vandenį, tada galite skristi virš tokių vietų, kur yra daugiau vandens telkinių. O galbūt jums patinka gamta, jos grožis, tad verta rinktis miškingas vietas arba didelius plotus žolės. Dar kitiems gali patikti vaizdai, kur yra daug namų. Tada galima rinktis tokias keliones, kur oro balionas skrenda virš didelių miestų. Kiekvienas toks skrydis oro balionu gali būti savaip žavingas. Jeigu tokia kelionė yra ne pirma, tai verta rinktis tokias vietas, virš kurių dar neskridote. Skaitykite apie skrydžio eigą čia.

Paros laikas, kada norite skristi

Dažniausiai skrydžiai oro balionu yra vykdomi labai anksti ryte arba pakankamai vėlai vakare. Bet būtina laikytis vienos taisyklės, tai yra neskristi tamsoje. Tad kiekvienas būsimas klientas gali rinktis tokį laiką, kuris yra patogu. Kiekvienas paros laikas yra savaip žavus, turintis savitumo, kažko išskirtinio. Tad jeigu yra galimybė, visada verta pamatyti abu vaizdus, tai yra dar tik prabundančią gamtą arba jau besiruošiančią miegoti. Aišku, jeigu yra labai didelis užimtumas, skrydžiai yra vykdomi ir dienos metu, tačiau toks laikas nėra labai palankus.

Apie ką dar verta pagalvoti?

Kad skrydis pavyktų puikiai, privalu žinoti dar kelis svarbius dalykus:

  • Jeigu jums diena pasisekė pakankamai šilta, vis tiek verta su savimi turėti šiek tiek šiltesnių drabužių, nes pakilus į viršų oras tikrai nebus toks šiltas.
  • Niekada nereikėtų numoti ranka į mokymus, kurie vyksta prieš skrydį oro balionu. Ten suteikiama naudinga informacija, kuri pravers, jeigu atsitiks kažkas netikėto.
  • Kadangi skrydis oro balionu trunka ne vieną valandą, reikia susiplanuoti laiką taip, kad nereikėtų nei vėluoti, nei skubėti išvykti. Tad laisvą pusdienį tikrai turėtumėte pasiimti.

Kilus klausimams – susisiekite.